Back to Top
| Product colour | Black |
| Width | 127 mm (4.95 ") |
| Depth | 64 mm (2.5 ") |
| Height | 64 mm (2.5 ") |
| Weight | 320 g (0.71 lbs) |
| Package width | 112 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 360 g |
| Dimensions (WxDxH) | 127 x 64 x 64 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 112 x 185 x 89 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
