Back to Top
| Type | Cable management panel |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic, Steel |
| RoHS compliance | |
| Rack capacity | 40U |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Width | 1704.4 mm (66.47 ") |
| Depth | 100 mm (3.9 ") |
| Height | 73 mm (2.85 ") |
| Weight | 4150 g (9.15 lbs) |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 850 mm |
| Package height | 73 mm |
| Package weight | 5000 g |
| Screws included |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
