Back to Top
| Product colour | Black |
| Width | 482 mm (18.8 ") |
| Depth | 165 mm (6.44 ") |
| Height | 88 mm (3.43 ") |
| Weight | 1000 g (2.2 lbs) |
| Package width | 520 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package weight | 1250 g |
| Rack mounting | 2U |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
