Back to Top
| Type | Rack plate |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Width | 351 mm (13.69 ") |
| Depth | 207 mm (8.07 ") |
| Height | 75 mm (2.93 ") |
| Weight | 4510 g (9.94 lbs) |
| Package width | 387 mm |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 4900 g |
| Quick installation guide |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
