Back to Top
| Form factor | HTPC |
| Type | PC |
| Product colour | Black |
| Power supply | 250 W |
| Audio input | Y |
| Audio output | Y |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Width | 220 mm (8.58 ") |
| Depth | 300 mm (11.7 ") |
| Height | 129 mm (5.03 ") |
| Power supply type | ATX12V |
| On/off switch | |
| Expansion slots | 1 - 5.25" 2 - 3.5" |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.