Back to Top
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Power source type | AC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Product colour | White |
| AC adapter output current | 4.8 A |
| Maximum power | 24 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 29 mm (1.13 ") |
| Depth | 56 mm (2.18 ") |
| Height | 58 mm (2.26 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
