Back to Top
| Product colour | Graphite, Grey |
| Material | Metal |
| Type | Multimedia cart |
| Maximum weight capacity | 17.5 kg |
| Height adjustment | 510 mm |
| Certification | UL |
| Package weight | 40800 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 945 x 935 x 730 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.