Back to Top
| Maximum weight capacity | 36 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 100 - 150 mm |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Width | 676 mm (26.36 ") |
| Depth | 356 mm (13.88 ") |
| Height | 106 mm (4.13 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.