Back to Top
| Maximum weight capacity | 36 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 100 - 150 mm |
| Product colour | Black, Silver |
| Material | Plastic |
| Width | 500 mm (19.5 ") |
| Depth | 364 mm (14.2 ") |
| Height | 100 mm (3.9 ") |
| Weight | 1900 g (4.19 lbs) |
| Package width | 366 mm |
| Package depth | 512 mm |
| Package height | 114 mm |
| Package weight | 2320 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.