Back to Top
| Type | Junction box |
| Placement supported | Universal |
| Maximum weight capacity | 4.5 kg |
| Product colour | White |
| Material | Aluminium |
| Wall mountable | |
| Compatibility | DS-2CE56D5T-IR3Z DS-2CD23x2-I |
| Connectivity technology | Wired |
| Diameter | 157 mm |
| Height | 51.5 mm (2.01 ") |
| Weight | 621 g (1.37 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.