Back to Top
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Recommended usage | Universal |
| Number of drivers | 2 |
| Driver diameter | 51 mm |
| Suitable for outdoor use |
| RMS rated power | 1.2 W |
| Frequency range | 90 - 20000 Hz |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Power |
| Connectivity technology | Wired |
| Speaker interface type | USB |
| Cord length | 1.2 m |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
