Back to Top
| Speaker placement | Wall-mountable |
| Suitable for outdoor use |
| RMS rated power | 12 W |
| Frequency range | 400 - 7000 Hz |
| Impedance | 8 Ω |
| Product colour | Ivory |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Width | 127 mm (4.95 ") |
| Depth | 127 mm (4.95 ") |
| Weight | 680 g (1.5 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.