Back to Top
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Speaker placement | Ceiling-mountable |
| Recommended usage | universal |
| Subwoofer driver diameter (imperial) | 3 " |
| Speaker type | 1-way |
| RMS rated power | 5 W |
| Impedance | 45 Ω |
| Product colour | White |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN |
| Depth | 76.2 mm (2.97 ") |
| Diameter | 330 mm |
| Weight | 900 g (1.98 lbs) |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| USB required |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.