Back to Top
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 2 | HDMI + DVI-D |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.3 m |
| RoHS compliance | |
| Certification | UL |
| Package width | 123 mm |
| Package depth | 226 mm |
| Package height | 37 mm |
| Package weight | 100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
