Back to Top
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | |
| Maximum weight capacity | 113 kg |
| Width | 482.6 mm (18.82 ") |
| Depth | 662.9 mm (25.85 ") |
| Height | 43.9 mm (1.71 ") |
| Weight | 7480 g (16.49 lbs) |
| Package width | 508 mm |
| Package depth | 685.8 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package weight | 8160 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.