Back to Top
| Type | Junction box |
| Product colour | White |
| Material | Aluminium |
| Brand compatibility | Vivotek |
| Compatibility | IB9365-EHT, IB9365-HT, IB9367-EHT, IB9367-HT, IB9367-H, IB8377-EHT, IB8377-HT, AM-218, AM-312, AM-412 |
| Depth | 122 mm (4.76 ") |
| Height | 63 mm (2.46 ") |
| Weight | 550 g (1.21 lbs) |
| Width | 122 mm (4.76 ") |
| Package width | 174 mm |
| Package depth | 217 mm |
| Package height | 94 mm |
| Package weight | 790 g |
| Master carton weight | 8800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.