Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Maximum screen size compatibility | 15.6 " |
| Case type | Sleeve case |
| Product colour | Black |
| Protection features | Scratch resistant |
| Shoulder strap |
| Quantity | 1 |
| Width | 305 mm (11.9 ") |
| Depth | 405 mm (15.8 ") |
| Height | 60 mm (2.34 ") |
| Weight | 495 g (1.09 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.