Back to Top
| Device interface | USB Type-A |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Scroll type | Wheel |
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Power source | Cable |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Width | 103.8 mm (4.05 ") |
| Depth | 63.4 mm (2.47 ") |
| Height | 35.5 mm (1.38 ") |
| Quantity | 1 |
| Weight | 75.8 g (0.17 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
