Back to Top
| Maximum weight capacity | 1363640 kg |
| Form factor | 24U |
| Product colour | Black |
| Certification | UL 60950-1, EIA-310-E, RoHS |
| Width | 600 mm (23.4 ") |
| Depth | 825 mm (32.18 ") |
| Height | 1199 mm (46.76 ") |
| Weight | 81820 g (180.38 lbs) |
| Package weight | 95000 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 749 x 1029 x 1327 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
