Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Bosch |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 131.6 mm (5.13 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
| Weight | 2500 g (5.51 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.