Back to Top
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Image sensor size | 1/2.8 " |
| Sensor type | CMOS |
| F-number (relative aperture) | 2.5 |
| Megapixel | 2 MP |
| Resolution | 1945 x 1109 pixels |
| Viewing angle, diagonal | 85 ° |
| Viewing angle, horizontal | 73 ° |
| Viewing angle, vertical | 39 ° |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -50 - 60 °C |
| Cable length | 8 m |
| Diameter | 24 mm |
| Weight | 310 g (0.68 lbs) |
| Height | 42 mm (1.64 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.