Back to Top
| Type | Lens |
| Product colour | Black |
| Image sensor size | 1/2.8 " |
| Sensor type | CMOS |
| F-number (relative aperture) | 2 |
| Megapixel | 2 MP |
| Viewing angle, diagonal | 168 \u00b0 |
| Viewing angle, horizontal | 138 \u00b0 |
| Viewing angle, vertical | 73 \u00b0 |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNB-6001 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -50 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Weight | 318 g (0.7 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.