Back to Top
| Type | Mount |
| Maximum weight capacity | 11.6 kg |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | PNM-C16083RVQ, PNM-C32083RVQ |
| Height | 107.4 mm (4.19 ") |
| Width | 352 mm (13.73 ") |
| Weight | 2450 g (5.4 lbs) |
| Depth | 352 mm (13.73 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.