Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-C8083R/9083R |
| Width | 145.5 mm (5.67 ") |
| Depth | 198.2 mm (7.73 ") |
| Height | 118.3 mm (4.61 ") |
| Weight | 631 g (1.39 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.