Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Connecting thread | 3/4 " |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | TNO-7180RLP |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | NDAA, EAC, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Depth | 35 mm (1.37 ") |
| Height | 190 mm (7.41 ") |
| Weight | 700 g (1.54 lbs) |
| Width | 120 mm (4.68 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.