Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Connecting thread | 3/4 " |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-C8011R/C8012/C9011R, QND-6011/6021/8011/8021, QND-6012R/22R, QND-6072R/82R, QNE-8011R/21R, LND-6012R/22R/72R, QND-7012R/22R/82R |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability certificates | NDAA, EAC, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Sustainability compliance |
| Width | 174.4 mm (6.8 ") |
| Depth | 128.5 mm (5.01 ") |
| Height | 118.3 mm (4.61 ") |
| Weight | 505 g (1.11 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.