Back to Top
| Maximum resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Keyboard port type | USB |
| Mouse port type | USB |
| Video port type | VGA |
| Headphone outputs | 1 |
| Number of microphone inputs | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Connectivity technology | Wired |
| Power requirements | DC5V, 1.25W |
| Ports quantity | 2 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.