Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 32 " |
| Maximum weight capacity | 68 kg |
| Maximum screen size compatibility | 50 " |
| Minimum VESA mount | 400 x 300 mm |
| Maximum VESA mount | 400 x 300 mm |
| Distance to the wall (max) | 30 mm |
| Product colour | Black |
| Interface height | 329 mm |
| Interface width | 450 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.