Back to Top
| Product colour | Black |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Width | 318 mm (12.4 ") |
| Depth | 51 mm (1.99 ") |
| Height | 66 mm (2.57 ") |
| Weight | 910 g (2.01 lbs) |
| Package width | 381 mm |
| Package depth | 267 mm |
| Package height | 114 mm |
| Package weight | 4080 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
