Back to Top
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | |
| Size | 18 " |
| Maximum weight capacity | 22.7 kg |
| Rack capacity | 2U |
| Width | 482.6 mm (18.82 ") |
| Depth | 457.2 mm (17.83 ") |
| Height | 88.9 mm (3.47 ") |
| Weight | 2270 g (5 lbs) |
| Package width | 508 mm |
| Package depth | 533.4 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package weight | 4080 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.