Back to Top
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Width | 747 mm (29.13 ") |
| Depth | 72 mm (2.81 ") |
| Height | 122 mm (4.76 ") |
| Weight | 2270 g (5 lbs) |
| Package width | 744 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 211 mm |
| Package weight | 3640 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
