Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Product colour | White |
| Material | Aluminium, Plastic |
| Cable routing | Internal |
| Wall mountable | |
| Brand compatibility | Axis |
| RoHS compliance |
| Height | 250 mm (9.75 ") |
| Width | 36 mm (1.4 ") |
| Depth | 200 mm (7.8 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
