Back to Top
| Type | Interface box |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Axis |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 140.4 mm (5.48 ") |
| Depth | 215.1 mm (8.39 ") |
| Height | 53.5 mm (2.09 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
