Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | White |
| Cable routing | Internal |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q3626-VE, Q3628-VE |
| Width | 199.3 mm (7.77 ") |
| Height | 141.2 mm (5.51 ") |
| Depth | 199.3 mm (7.77 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
