Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | P3735-PLE, P3737-PLE, P3738-PLE |
| Height | 90 mm (3.51 ") |
| Width | 348 mm (13.57 ") |
| Depth | 348 mm (13.57 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
