Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum weight capacity | 36.2 kg |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Weight | 730 g (1.61 lbs) |
| Width | 150 mm (5.85 ") |
| Depth | 150 mm (5.85 ") |
| Height | 80 mm (3.12 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.