Back to Top
| Surge energy rating | 4000 J |
| AC outlets quantity | 12 AC outlet(s) |
| Nominal input voltage | 125 V |
| Peak power | 1875 W |
| Clamping voltage | 500 V |
| Cable length | 3.66 m |
| Product colour | Black |
| Wall mountable | |
| Surge protection features | Coax |
| LED indicators | Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
