Back to Top
| Type | Vented blank panel |
| Product colour | Black |
| Compatible rack width | 19 " |
| Rack capacity | 1U |
| Number of products included | 10 pc(s) |
| RoHS compliance | |
| Easy mounting |
| Width | 482 mm (18.8 ") |
| Depth | 29 mm (1.13 ") |
| Height | 44 mm (1.72 ") |
| Weight | 1110 g (2.45 lbs) |
| Package width | 325 mm |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 1500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
