Back to Top
| Type | Mount |
| Maximum weight capacity | 6.5 kg |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | PNM-C16013RVQ |
| Weight | 1500 g (3.31 lbs) |
| Width | 265.1 mm (10.34 ") |
| Depth | 265.1 mm (10.34 ") |
| Height | 96.8 mm (3.78 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.