Back to Top
| Type | Cover |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNV-6081/6081R/8081R/6081RE/8081RE/PNV-A9081R |
| Diameter | 178 mm |
| Height | 92 mm (3.59 ") |
| Weight | 380 g (0.84 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.