Back to Top
| Hard drive capacity | 2000 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | Not supported |
| Ethernet LAN | |
| Wi-Fi |
| Bus powered | USB |
| Product colour | Black |
| Width | 81 mm (3.16 ") |
| Depth | 122.5 mm (4.78 ") |
| Height | 21.5 mm (0.84 ") |
| Weight | 266 g (0.59 lbs) |
| Package width | 81 mm |
| Package depth | 122.5 mm |
| Package height | 21.5 mm |
| Package weight | 266 g |
| Master carton width | 118 mm |
| Master carton length | 192 mm |
| Master carton height | 172 mm |
| Master carton net weight | 1538 g |
| 1184 | |
| 846 | |
| 391076 | |
| 1046 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
