Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Maximum screen size compatibility | 13.27 " |
| Case type | Cover case |
| Brand compatibility | Dell |
| Shoulder strap | |
| Removable shoulder strap | |
| Carrying handle(s) | |
| Compatibility | Latitude 7320 |
| Width | 312.9 mm (12.2 ") |
| Depth | 33 mm (1.29 ") |
| Height | 233 mm (9.09 ") |
| Weight | 499 g (1.1 lbs) |
| Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.