Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 24 V |
| Output current | 1 A |
| Power supply type | indoor |
| Certification | UL/C & CE Energy Star |
| Product colour | Black |
| Width | 45.72 mm (1.78 ") |
| Depth | 104.1 mm (4.06 ") |
| Height | 30.48 mm (1.19 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.