Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 15 W |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 3 A |
| Power supply type | indoor |
| Purpose | Universal |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 °C |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.