Back to Top
| Output power | 120 W |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Notebook |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 244 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 49 mm |
| Package weight | 364 g |
| Weight | 364 g (0.8 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
