Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Product colour | Black |
| Width | 44 mm (1.72 ") |
| Depth | 105 mm (4.1 ") |
| Height | 28.5 mm (1.11 ") |
| Weight | 235 g (0.52 lbs) |
| Included power plug types | US |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.