Back to Top
| Input voltage | 12 V |
| Output voltage | 120 V |
| LED indicators | Y |
| Package weight | 590 g |
| Weight | 540 g (1.19 lbs) |
| I/O ports | 1 x NEMA 5-15R |
| Weight (imperial) | 1.2 lbs |
| Dimensions (WxDxH) | 95 x 146 x 44.5 mm |
| Package weight (imperial) | 1.3 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.