Back to Top
| Output power | 65 W |
| Adjustable output voltage | |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 3.34 A |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Notebook |
| Detachable power connectors | |
| Connector(s) | 7.4 mm x 5.0 mm |
| Brand compatibility | DELL |
| Compatibility | Dell 332-1831 |
| Detachable cable | |
| Product colour | Black |
| Package width | 101.6 mm |
| Package depth | 51 mm |
| Package height | 203 mm |
| Package weight | 453 g |
| Cables included | AC |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.