Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 24 V |
| Output current | 0.6 A |
| Power supply type | indoor |
| Certification | UL/C, CE |
| Product colour | Black |
| Width | 38.1 mm (1.49 ") |
| Depth | 91.44 mm (3.57 ") |
| Height | 35.56 mm (1.39 ") |
| Weight | 164.4 g (0.36 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.