Back to Top
| Input voltage | 120 V |
| AC input frequency | 60 Hz |
| Output power | 24 W |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Power supply type | indoor |
| Purpose | Camera |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Cables included | DC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
